Toyota Yaris
1.5 HSD 5dr
“A Toyota Yaris from 2013 with automatic and petrol/electric-engine. Equipped with for instance rear camera and keyless start-system.”
Bromsskivor bak är slitna, behöver bytas
Fjärrlås ur funktion
Stenskott vindruta utanför synfält, Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Några lackskador
Klädsel skadad, fram, Invändigt flertal repor, fläckar och märken
5 mm
6 mm
5 mm
6 mm
7215713