Toyota Yaris
1.4 D-4D 90hk
“A Toyota Yaris from with diesel-engine. Equipped with among other rear camera.”
Vinande ljud i motorrum.Skrapljud vid gaspådrag, ej lokaliserat
Backkamera visar dålig bild, Elhiss vänster fram missljud.Positionslampor fram båda sidor ur funktion
Stenskott vindruta i synfält, Stenskott vindruta utanför synfält, Flertal stenskott, Flertal repor, Flertal bucklor/dörruppslag, Fåtal lackskador, Fåtal rostangrepp, Spår efter tidigare dekor, Bilen är delvis omlackerad, med bitvis dåligt utfört arbeteStötfångare fram och bak, dålig linjepassning.Förardörren omlackerad med dåligt utfört arbete, dammkorn i lacken samt rinningar, Dubb saknas på vinterdäck, Torrsprickor i 4 däck, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt flertal repor, fläckar och märken
5 mm
4 mm
5 mm
4 mm
Ostke talverehvid
Pakume uusi ja kasutatud talverehve soodsate hindadega. Meie kliendikeskus aitab teid ostu sooritamisel!
7217334