Toyota Yaris
1.33 5dr
“A Toyota Yaris from 2010 with petrol-engine. Standard equipped Newly inspected and do not need to be inspected until October next year.”
AC ur funktion, Torkarblad utslitna fram, Missljud framvagn ej lokaliserat
Vindruta sliten, Fåtal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt några repor, fläckar och märken, Några fläckar, bucklor och skav i lastutrymme, Klädsel smutsig fram
7 mm
6 mm
7 mm
6 mm
6 mm
8 mm
7 mm
8 mm
7217379