Toyota RAV4
2.2 D-4D
“A Toyota RAV4 from 2008 with diesel-engine. Equipped with for instance towbar and four-wheel drive. The car does not need to be inspected until June next year.”
Sliten drivrem, Motorlampan lyser, Check 4x4 och check vsc
Handbroms tar dåligt
Farthållare ur funktion
Flertal rostangrepp, lackskador, bucklor, stenskott, dörruppslag och repor, Stenskott vindruta i synfält, Vindruta sliten.Rostigt underrede, Bakruta sliten, Lackskada på fälg till extradäck
Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Sliten inredning
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
9 mm
9 mm
9 mm
9 mm
7221193