Audi A4
1.8 TFSI Avant 170hk, Multitronic Drag Sensorer
“Audi A4 with a strong petrol-engine with 170hp. Equipped with among other towbar.”
Servicelampa lyser
Vindruta sliten, Ytrost tak, Lackskada tak, Fåtal bucklor/dörruppslag, Fåtal rostangrepp, Fåtal lackskador, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer
Invändigt fåtal fläckar och märken
6 mm
5 mm
6 mm
5 mm
4 mm
5 mm
5 mm
4 mm
Seadmete paketid: Multitronic Drag Sensorer
7220194