Audi A3
2.0 TDI Sportback, Proline
Bromsskivor slitna
Vindruta sliten, Ytrost tak, Fåtal stenskott, lackskador, dörruppslag, bucklor och repor, Fälgar på bilen kantstötta
Klädsel smutsig, Del utav inredningen i bagage skadad, Invändigt fåtal repor, fläckar och märken
4 mm
5 mm
4 mm
5 mm
8 mm
4 mm
8 mm
5 mm
Seadmete paketid: Proline
GPS_DESCRIPTION
7217207