Toyota Yaris
1.33 5-dörrar 100hk, Back-kamera Bluetooth
“A Toyota Yaris from with petrol-engine. Equipped with for instance rear camera.”
Bromsar slitna fram & bak
Kupéfläkt, missljud
Flertal stenskott, dörruppslag och lackskador, Däckpar fram, snedslitna
Invändigt några repor, fläckar och märken
2 mm
3 mm
4 mm
4 mm
1 mm
2 mm
2 mm
1 mm
Pakiety wyposażenia: Back-kamera Bluetooth
7219297