Toyota Aygo
1.0 VVT-i 5dr
Bakrutevärmare ur funktion
Bilen är matt i lacken, Fåtal lackskador, bucklor/dörruppslag
Invändigt några repor, fläckar och märken, Spår av pälsdjur, päls/lukt, Trasiga inredningsdetaljer, Insynsskydd medföljer ej
5 mm
6 mm
5 mm
6 mm
7219586