Obniżona cena
71 800 SEK
Toyota Aygo
1.0 5-dörrar 69hk, X-CLUSIV Läder B-kamera
“A Toyota Aygo from with petrol-engine. Equipped with for instance rear camera and keyless start-system.”
Koppling slirar
Bromsvibrationer & hjulvibrationer Slitna bromsar fram
Farthållare ur funktion
Repa motorhuv, Stenskott vindruta i synfält, Repa tak, Bilen har polerbara tvättrepor, Flertal lackskador, Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken.Insynsskydd medföljer
4 mm
4 mm
5 mm
4 mm
Kup opony zimowe
Oferujemy nowe i używane opony zimowe w korzystnych cenach. Nasze centrum obsługi klienta pomoże Ci, gdy sfinalizujesz zakup!
Pakiety wyposażenia: X-CLUSIV Läder B-kamera
7218341