T32 2.0 TDI BMT 4MOTION, Dubbelhytt Kåpa
“A Volkswagen Transporter from 2018 with diesel-engine. Richly equipped with, among other things, fuel heater, towbar, four-wheel drive and workshop fittings.”
Vibrerar vid inbromsning, Bromsskivor fram rostskadade, bör bytas, Bromsskivor bak är slitna, behöver bytas
Spricka vindruta i synfält
Buckla höger bakdörr, Fåtal stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal lackskador, Fåtal rostangrepp, Spår efter tidigare dekor
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken, Några fläckar, bucklor och skav i lastutrymme, Ratten är sliten
8 mm
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
Seadmete paketid: Dubbelhytt Kåpa
Kåpa
7217799