T5 2.0 TDI 4MOTION, Reparationsobjekt
“A Volkswagen Transporter from 2015 with diesel-engine. Well equipped with, among other things, fuel heater, rear camera, towbar and four-wheel drive.”
Kylarvätska, stort läckage, fyllt på 2 liter, sedan tom igen
Ej testad
Alkolås, servicedatum passerat, indikerar för service. Pixelfel på display till alkolås. Backkamera visar dålig bild, Vindrutespolare läckage, Dimljus bak ur funktion.Motortemplampan blinkar
Innerskärm höger fram skadad. Stenskott vindruta utanför synfält. Missljud/kärvar vid öppning/stängning vänster framdörr, Ytrost vänster insteg fram, Repa vänster bakskärm, Mindre buckla vänster bakskärm, Skada på stötfångaren bak. Repa höger bakdörr, Buckla höger bakdörr, Övre bromsljus, saknas. Fåtal stenskott, dörruppslag och repor, Flertal lackskador, Fåtal rostangrepp, Spår efter tidigare dekor, Plastkåpa under motor skadad
Fåtal märken, repor och fläckar bagageutrymme , Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Ratten är sliten. Växelspaksknopp är sliten. Spår av tidigare utrustning.. Micro i skåp
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
6 mm
8 mm
6 mm
8 mm
Seadmete paketid: Reparationsobjekt
Påbyggnadsutrustning
Mikrovågsugn
7224724