T5 2.0 TDI 4MOTION, Reparationsobjekt
“A Volkswagen Transporter from 2012 with diesel-engine. Well equipped with, among other things, fuel heater, towbar and four-wheel drive.”
Ej testad
Ej testad
Nyckelämne har gått av på ena nyckeln. Tändningslås skadat/kärvar, går ej att vrida om nyckel
Stenskott vindruta i synfält. Stenskott vindruta utanför synfält. Flertal stenskott och repor, Flertal bucklor/dörruppslag, Flertal lackskador, Flertal rostangrepp, Spår efter tidigare dekor, Spricka i bakljus vänster sida. Övre bromsljus repor.Knapp på baklucka skadad/kärvar. Emblem bak saknas. Tändningslås skadat/kärvar, går ej att vrida om nyckel. Gummilist förardörr skadad. Lackskada på fälg till extradäck. Centrumkåpa saknas. Fälgar på bilen kantstötta
Klädsel skadad, fram. Invändigt flertal repor, fläckar och märken
3 mm
3 mm
3 mm
6 mm
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
Seadmete paketid: Reparationsobjekt
7221874