Caravelle 2.0 TDI 4MOTION, 9-sits Dragkrok
Vibrerar vid inbromsning, Bromsskivor rostskadade
Stenskott vindruta i synfält, Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal rostangrepp, Några spruckna/skadade plastdetaljer, Registreringsskylt fram skadad, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Växelspaksknopp sliten
7 mm
6 mm
7 mm
7 mm
9 mm
9 mm
9 mm
9 mm
17" Metal rim
Seadmete paketid: 9-sits Dragkrok
7220890