Volkswagen Touran
1.5 TSI
“A Volkswagen Touran from 2019 with automatic and petrol-engine. Richly equipped with, among other things, rear camera, assist system and adaptive cruise control. The car does not need to be inspected until June next year.”
Skramlar vid gaspådrag, samt stillastående på tomgång
Servicelampa lyser
Dekorlist vänster fram skadad, Skada på stötfångaren bak, Karosskada höger bakskärm, Flertal rostangrepp, lackskador, stenskott, dörruppslag, bucklor och repor
Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Nackstöd saknas bak, Inredningsdetalj bak saknas, Inredningsdetalj, trasig, Lösa inredningsdetaljer, Ratten är sliten, Växelspaksknopp är sliten, Inredningsdetalj fram saknas, Klädsel skadad fram höger, Klädsel skadad fram vänster, Insynsskydd medföljer ej Går ej att fälla ner baksäte längst bak pågrund av skadat nackstöd som ej går att få ner Utdragbara fack under höger framsäte skadat, samt vänster sida saknas Lös inrednings detalj i framdörr 0
5 mm
6 mm
4 mm
6 mm
ASSISTANSSYSTEM_DESCRIPTION
Adaptive cruise control
Cruise control that helps keep a given distance from the vehicle in front.
7217126