Volkswagen Polo
1.2 TSI 5dr
Bromsskivor bak rostskadade bör bytas
Vindruta sliten, Fåtal bucklor/dörruppslag och lackskador
Invändigt några repor, fläckar och märken
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
7220125