Volkswagen Passat
1.6 TDI BlueMotion Variant
“A Volkswagen Passat from 2010 with diesel-engine. Standard equipped The car does not need to be inspected until July next year.”
Oljeläckage, mindre, ej lokaliserat
Nyckel, dosa trasig/ihop tejpad, Fjärrlås, upplåsnings knapp trasig på ena nyckeln, Varnar för lampfel, Halvljus vänster ur funktion, Servicelampa lyser
Vindruta sliten, Bilen är delvis omlackerad, med bitvis dåligt utfört arbete, Flertal lackskador och bucklor/dörruppslag, Flertal rostangrepp, Lackskada på fälg, Däckpar bak, snedslitna
Invändigt några repor, fläckar och märken, Klädsel smutsig och sliten
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
7221560