Volkswagen Crafter
35 2.0 TDI Skåp, Värmare
“Volkswagen Crafter with a strong diesel-engine with 177hp. Richly equipped with, among other things, fuel heater, rear camera and towbar.”
Fåtal bucklor och lackskador, Sommardäck bak och odubbade vinterdäck fram
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken
6 mm
5 mm
7 mm
7 mm
9 mm
9 mm
9 mm
9 mm
Seadmete paketid: Värmare
Verkstads inr.
Microvågsugn
7219495