Volkswagen Crafter
35 2.0 TDI Skåp, Verkstadsinredning
“A Volkswagen Crafter from 2016 with diesel-engine. Equipped with among other rear camera and workshop fittings.”
Missljud motor ej lokaliserat, rasslande och tickande
Bromsskivor bak är slitna, behöver bytas
AC ur funktion, Kupéfläkt ur funktion. Backkamera visar dålig bild, Bilen drar snett. Spricka vindruta utanför synfält. Strålkastare höger spricka. Blinkersglas vänster fram spricka
Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Flertal lackskador, Flertal rostangrepp, Spår efter tidigare dekor
Lastutrymme, flertal skav, fläckar och bucklor. Invändigt några repor, fläckar och märken. Spår av tidigare utrustning
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
Seadmete paketid: Verkstadsinredning
7224917