Volkswagen Crafter
35 2.0 TDI Skåp, L3H2
“A Volkswagen Crafter from 2016 with diesel-engine. Richly equipped with, among other things, rear camera, towbar and workshop fittings.”
AC ur funktion, Stolsvärme förarplats, ur funktion, Lås baklucka ur funktion, Mediaskärm, pixelfel, Servicelampa lyser, Varnar för lampfel, Positionsljus vänster fram ur funktion
Lock strålkastarspolning skadad höger fram, Lock strålkastarspolning skadad vänster fram, Karosskada höger sidospegel, Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Flertal bucklor/dörruppslag, Stenskott vindruta i synfält, Stötfångare bak reflex skadad, Bakljus skadat vänster sida.Bakdörrar går ej att öppna, Dubb saknas på vinterdäck
Lastutrymme, flertal skav, fläckar och bucklor, Invändigt flertal repor, fläckar och märken
4 mm
4 mm
6 mm
3 mm
5 mm
7 mm
5 mm
7 mm
Seadmete paketid: L3H2
7219624