Volkswagen Caddy MPV
Caddy Life Maxi 2.0 TDI, 7-sits
“A Volkswagen Caddy MPV from 2017 with diesel-engine. Equipped with among other rear camera and towbar. The car does not need to be inspected until June next year.”
Skada stötfångare fram, Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Fåtal rostangrepp, Flertal lackskador, Spår efter tidigare dekor, Plastkåpa under motor skadad, Höger framdäck hade lågt lufttryck, eventuellt pyspunka
Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Klädsel smutsig bak, Bagageutrymme, Inredningsdetalj är trasig, Ratten är sliten, Klädsel smutsig fram, Insynsskydd medföljer ej
5 mm
7 mm
5 mm
7 mm
4 mm
6 mm
4 mm
6 mm
Seadmete paketid: 7-sits
7221082