Volkswagen Caddy
1.2 TSI Skåp
“A Volkswagen Caddy from 2018 with petrol-engine. Equipped with for instance fuel heater and towbar.”
Servicelampa lyser, Spricka vindruta i synfält
Skada stötfångare fram, Fåtal stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal lackskador, Spår efter tidigare dekor
Invändigt några repor, fläckar och märken, Panel insida baklucka, skada, Panel insida baklucka, repor, Fåtal märken, repor och fläckar bagageutrymme, Klädsel smutsig fram, Klädsel skadad fram vänster
3 mm
3 mm
3 mm
3 mm
6 mm
7 mm
6 mm
7 mm
7220566