Volvo XC90
D5, R-Design, Polestar
“Volvo XC90 with a strong diesel-engine with 185hp. Well equipped with, among other things, fuel heater, rear camera, towbar and four-wheel drive.”
Oljeläckage, mindre, ej lokaliserat, Kardanaxel mindre läckage, Dånar lite om motorn när man släpper på gasen under körning
Rost på bromsskivor fram och bak som inte påverkar bromsverkan
Fjärrlås, ena nyckelns fjärrlås ur funktion, Ena skyltbelysningen ur funktion, Dimljus höger fram spricka, Strålkastarglas vänster matt, 1 nyckel ur funktion, Höger framruta åker ner automatiskt när rutan kommer högst upp
Vindruta sliten, Små sprickor i blinkersglas på vänster sida, Små sprickor i blinkersglas på höger sida, Fåtal bucklor och rostangrepp, Flertal lackskador, stenskott och repor, Flertal lackskador, List till tröskel vf sitter fast löst, Spricka i vb ruta, Handtaget till bagageluckan fastnar, Gasdämpare till motorhuven är slut, Fälgar på bilen kantstötta
Panel insida baklucka, repor, Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Klädsel skadad bak, Inredningsdetalj, trasig, Inredningsdetalj är trasig, Insynsskydd medföljer ej. Sätet längst ner hb är trög och få ned ibland så måste man skjuta in understa biten av sätet flera gånger för och få ned sätet
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
20" Aluminium rim
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
Seadmete paketid: R-Design, Polestar
LED-ramp fram
Bluetooth mobilanslutning
7219262