Suzuki Grand Vitara
Grand Vitara 2.4 5dr
“Suzuki Grand Vitara with a powerful engine with 169hp. Richly equipped with, among other things, rear camera, keyless start-system, towbar and four-wheel drive.”
Broms vänster fram, anliggande
Ac fungerar men kyler dåligt, Strålkastarglas matta
Dålig linjepassning, , Ytrost baklucka, Flertal bucklor, stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal lackskador ochrostangrepp,
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken
4 mm
4 mm
4 mm
4 mm
6 mm
7 mm
6 mm
6 mm
LASTBAGAR_DESCRIPTION
7217018