Subaru Forester
2.0D
“A Subaru Forester from 2012 with diesel-engine. Well equipped with, among other things, fuel heater, towbar and four-wheel drive.”
Missljud från drivrem. Ej provkörd p.g.a, annan avvikelse som gör bilen trafikfarlig Resultatet på besiktningen: 2 Underkänd med föreläggande att ombesiktning krävs 2024-10-23 Brister: 2 HJUL/FÄLG (5.2.2) FRAM VÄNSTER FASTSÄTTNING BRISTFÄLLIG Anmärkningar: 2 X NAV (5.2.1) FRAM VÄNSTER SKRUV/MUTTER SAKNAS
Bromsbelägg fram, slitna
Kupéfläkt ur funktion, AC ur funktion och avger missljud, Bilen drar snett
Fåtal stenskott och lackskador, Flertal repor och bucklor/dörruppslag, Spår efter tidigare dekor, Skrapade fälgar till extradäck, VF däck har bara 2 bultar, skadat, Fälgar på bilen kantstötta, Hjulbult saknas, Hjulbult skadad
Fåtal märken, repor och fläckar bagageutrymme, Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Spår av pälsdjur, päls/lukt, Insynsskydd medföljer ej
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
7 mm
8 mm
7 mm
8 mm
7219158