Skoda Fabia
1.0 TSI 5dr
“A Skoda Fabia from 2021 with automatic and petrol-engine. Equipped with for instance keyless start-system. Do not need to be inspected until May 2026.”
Missljud från baklucka öppning/stängning
Bakruta repor, Gummilist skadad höger framdörr, Fåtal stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal lackskador, Spår efter tidigare dekor, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer, Halvljus behöver justeras, Funktionskadad fälg till extradäck, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt några repor, fläckar och märken
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
6 mm
6 mm
7 mm
7219015