Renault Zoe
41 kWh R110, Iconic Friköpt batteri
“A Renault Zoe from 2019 with electric-engine. Equipped with among other GPS and rear camera. The car does not need to be inspected until September next year.”
Stenskott vindruta i synfält. Flertal stenskott och repor, Fåtal bucklor och lackskador. Skrapade fälgar till extradäck
Panel insida baklucka, repor. Sits förarstol, nedsutten i ytterkant
5 mm
8 mm
6 mm
8 mm
4 mm
5 mm
4 mm
4 mm
Keskkonnasõbralik auto
Rohelisem valik.
Kõik keskkonnasõbralikud autod vastavad vähemalt ühele järgmistest nõuetest:
Auto on keskkonnasõbralik auto
Seadmete paketid: Iconic Friköpt batteri
7222620