Renault Kangoo
Z.E Power Plus 33 kWh Maxi Skåp
Varnar om elsystem fel. Kylare skadat
Service bok finns men är tom. Drivknutsdamask kadad vänster fram. Kupéfläkt ur funktion. Torkarblad utslitna fram. Vibrationer i ratten
Skada stötfångare fram. Karosskada vänster sidospegel, Karosskada vänster bakskärm, Karosskada höger bakskärm, karosskada höger framskärm, Fåtal rostangrepp, Flertal bucklor/dörruppslag, Flertal repor, Flertal stenskott, Spår efter tidigare dekor, Bilen har polerbara tvättrepor, Fåtal lackskador
Klädsel smutsig, fram. Klädsel skadad, fram. Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Inredningsdetalj, trasig. Inredningsdetalj skadad. Medföljer extra sommar uppsättning Sneslitna 5 5 5 3
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
5 mm
6 mm
5 mm
6 mm
Keskkonnasõbralik auto
Rohelisem valik.
Kõik keskkonnasõbralikud autod vastavad vähemalt ühele järgmistest nõuetest:
Auto on keskkonnasõbralik auto
7219058