Renault Kangoo
Z.E Power Plus 33 kWh Maxi Skåp
Rost på bromsskivor fram som inte påverkar bromsverkan, Rost på bromsskivor bak som inte påverkar bromsverkan
Radiokod saknas, Servicelampa lyser, Stolsvärme förarplats, ur funktion, Missljud framvagn ej lokaliserat, Positionsljus vänster bak ur funktion
Innerskärm vänster fram skadad, Innerskärm höger fram skadad, Skada stötfångare fram, Plastdetaljer saknas stötfångare fram, Missljud/kärvar vid öppning/stängning vänster framdörr, Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer, Spår efter tidigare utrustning utvändigt, Flertal lackskador, Fåtal rostangrepp, Spår efter tidigare dekor, Plastkåpa under bil skadad, Plastkåpa under motor saknas1 vinterfälg är svart, Vf dörr trög och stänga, Höger framdörr går ej och öppna inifrån, List saknas inuti dörren hf, Hela panel sitter fast löst hf, Drivknutar fram missljud, Vibrationer känns i bilen vid högre hastighet, Backspeglar rör på sig under körning, Torrsprickor i 2 däck
Klädsel skadad, fram, Panel insida baklucka, skada, Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Inredningsdetalj är trasig, Ratten är sliten, Trasiga inredningsdetaljer, Spår av tidigare utrustning.. Extremt högt ljud av vind hörs från höger framdörr
4 mm
8 mm
5 mm
8 mm
3 mm
8 mm
8 mm
8 mm
Keskkonnasõbralik auto
Rohelisem valik.
Kõik keskkonnasõbralikud autod vastavad vähemalt ühele järgmistest nõuetest:
Auto on keskkonnasõbralik auto
7219061