Renault Kangoo
1.5 dCi Maxi skåp
“A Renault Kangoo from 2018 with automatic and diesel-engine. Equipped with for instance towbar.”
Servicelampa lyser, Strålkastarglasen matta
Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal lackskador, Spår efter tidigare dekor, Bilen är matt i lacken, Fåtal rostangrepp
Invändigt flertal repor, fläckar och märken
6 mm
7 mm
5 mm
7 mm
6 mm
5 mm
5 mm
6 mm
7219621