Peugeot Expert
e-Expert Skåp 75 kWh, L2 Dragkrok
Repa stötfångare fram, Lackskada vänster framskärm, Karosskada vänster bakdörr, Lackskada stötfångare bak, Mindre buckla höger bakskärm, Repa höger bakskärm, flertal stenskott baklucka, lackskada baklucka, Bilen är delvis omlackerad, med bitvis dåligt utfört arbete
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken, Några fläckar, bucklor och skav i lastutrymme
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
Keskkonnasõbralik auto
Rohelisem valik.
Kõik keskkonnasõbralikud autod vastavad vähemalt ühele järgmistest nõuetest:
Auto on keskkonnasõbralik auto
Seadmete paketid: L2 Dragkrok
Verkstads inr.
7218085