Peugeot 308
SW BlueHDi
“A Peugeot 308 from 2016 with automatic and diesel-engine. Equipped with for instance towbar. The car does not need to be inspected until August next year.”
Sliten drivrem. Oljeläckage, mindre, ej lokaliserat
Dragkrok demonterbar låst, går ej att demontera. Öppningsknapp på bagagelucka kärvar/trög, Dragkroksnyckel saknas
Ytrost tak. Bakdörr vänster missljud/kärvar vid öppning/stängning, Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Några lackskador och bucklor
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Klädsel smutsig bak. Insynsskydd, skadat. Ratten är sliten. Klädsel ytligt slitage fram vänster
3 mm
5 mm
4 mm
6 mm
4 mm
5 mm
4 mm
5 mm
7223595