Nissan NV400
2.3 dCi Skåp
“A Nissan NV400 minivan from 2017 with diesel-engine. Equipped with for instance fuel heater. Newly inspected and do not need to be inspected until October next year.”
Nya bromsok bak båda sidor
En av nycklarna är okodad, fungerar ej. Nyckel/ar skadad. Fjärrlås, ena nyckelns fjärrlås ur funktion. Bilen har monterad kamera i vindrutan. Nyckellås förardörr skadat/kärvar nyckel går inte in hela vägen
Stenskott vindruta utanför synfält. Flertal stenskott. Fåtal bucklor/dörruppslag, repor, rostangrepp och lackskador. Plastdetalj baklucka samt stötfångare fram saknas/skadad. Medföljer 3st odubbade vinterhjul och 2st sommardäck. Torrsprickor i 4 däck
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Sliten inredning.Insynsskydd medföljer ej
6 mm
7 mm
6 mm
7 mm
4 mm
0 mm
4 mm
7 mm
16" plåtfälg
7224999