Mercedes SLK
350 R171
“Mercedes SLK convertible with a strong petrol-engine with 272hp. Standard equipped”
Stenskott vindruta utanför synfält, ytrost höger framskärm, Fåtal bucklor, stenskott och repor, Fälgar på bilen kantstötta
Insynsskydd medföljer ej
6 mm
4 mm
6 mm
4 mm
Bi Xenon-ljus
Ljudanläggning Premium
Kupébelysningspaket
AirScarf-system
7218551