KIA Sportage
1.7 CRDi 2WD, Special Edition
“A KIA Sportage from 2017 with diesel-engine. Richly equipped with, among other things, GPS, rear camera and towbar. The car does not need to be inspected until June next year.”
Spricka i vindruta, Fåtal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor, Lackskada på fälg
Invändigt några repor, fläckar och märken, Klädsel sliten bak, Ratten är sliten, Klädsel sliten fram höger/vänster
4 mm
7 mm
6 mm
7 mm
19" Aluminium rim
Seadmete paketid: Special Edition
Elstol förarplats
Elektronisk ställbar förarstol
Sätesvärme bak
Elektroniskt uppvärmt baksäte
Elstol passagerarplats
Elektronisk ställbar passagerarstol
7221274