Jeep Renegade
1.0 2WD, Night Eagle
Bromsskivor fram rostskadade
Fåtal lackskador, Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt några repor, fläckar och märken, Insynsskydd medföljer ej
5 mm
6 mm
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
Seadmete paketid: Night Eagle
7213711