Hyundai Santa Fe
Santa Fé 2.4, Dragkrok
Mindre oljeläckage
Strålkastarglas, slitna
Vindruta sliten, Flertal lackskador, bucklor/dörruppslag och repor, Några spruckna/skadade plastdetaljer, Höger bakljus kondens
Invändigt några repor, fläckar och märken, Insynsskydd medföljer ej
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
Seadmete paketid: Dragkrok
7219525