Hyundai i20
1.2, Premium
Nyckel till lastbågar saknas, Bälten i baksäte upprullningsdon försämrad funktion
Stenskott vindruta i synfält, Flertal bucklor/dörruppslag, lackskador och rostangrepp
Invändigt några repor, fläckar och märken
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
Seadmete paketid: Premium
7221218