Hyundai i10
1.0, Lågmilare
“A Hyundai i10 from 2015 with petrol-engine. Standard equipped”
Koppling tar högt upp
Missljud framvagn ej lokaliserat, Strålkastare repiga
Fåtal bucklor/dörruppslag, Flertal stenskott och repor, Plastkåpa under bil saknas
Invändigt några repor, fläckar och märken, Repiga inredningsdetaljer
5 mm
5 mm
5 mm
6 mm
8 mm
7 mm
7 mm
7 mm
Seadmete paketid: Lågmilare
Isofix bak
7219654