Connect 220 1.5 TDCi, Dragkrok
“A Ford Transit from 2019 with automatic and diesel-engine. Richly equipped with, among other things, fuel heater, rear camera and towbar. The car does not need to be inspected until June next year.”
Oljeläckage, mindre, ej lokaliserat
Bromsskivor bak rostskadade, bör bytas
Servicelampa lyser, Halvljus vänster ur funktion, Spricka vindruta i synfält, Backsensor ur funktion, Backkamera visar dålig bild, Spricka i instrumentpanelen, Strålkastare höger spricka, Strålkastare vänster spricka
Fåtal rostangrepp, Fåtal lackskador och bucklor/dörruppslag, Flertal repor och stenskott,, Fälgar på bilen kantstötta
Klädsel smutsig, fram, Invändigt fåtal repor, fläckar och märken
5 mm
6 mm
5 mm
6 mm
Seadmete paketid: Dragkrok
Eluppvärmd vindruta
Vindruta med (nästan) osynliga värmeslingor som snabbt avlägsnar is eller imma
7220390