Fiat 500
500e Cabriolet, Passion
Servicelampa lyser
Fåtal stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal lackskador
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Högt vägljud
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
7 mm
6 mm
7 mm
6 mm
Keskkonnasõbralik auto
Rohelisem valik.
Kõik keskkonnasõbralikud autod vastavad vähemalt ühele järgmistest nõuetest:
Auto on keskkonnasõbralik auto
Seadmete paketid: Passion
7217444