Citroen Berlingo Skåp
Berlingo III 1.6 HDi Skåp
“A Citroen Berlingo Skåp from 2010 with diesel-engine. Equipped with among other towbar.”
Oljeläckage, mindre, ej lokaliserat, Oljeläckage
Bromsskivor bak rostskadade
Servicelampa lyser
Stenskott vindruta i synfält, Karosskada höger sidospegel, Några stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal lackskador
Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Ratten är sliten
4 mm
4 mm
4 mm
4 mm
5 mm
6 mm
5 mm
6 mm
7221230