Citroen Berlingo Skåp
Berlingo III 1.6 HDi Skåp, Dragkrok
“A Citroen Berlingo Skåp from 2014 with diesel-engine. Equipped with for instance towbar.”
Trög kopplingspedal, Resultatet på besiktningen: 2 Underkänd med föreläggande att ombesiktning krävs 2024-11-01 Brister: 2 EXTRA STOPPLYKTA (4.3) UR FUNKTION 2 FÄRDBROMS BROMSSKIVA (1.1.14) BAK VÄNSTER SKADAD 2 FÄRDBROMS BROMSSKIVA (1.1.14) FRAM, BÅDA SIDOR INSIDA SKADAD 2 FÄRDBROMS BROMSSKIVA (1.1.14) BAK HÖGER INSIDA SKADAD
Rost på bromsskivor som inte påverkar bromsverkan,
Fjärrlås, ena nyckelns fjärrlås ur funktion, Övre bromsljus, ur funktion, Ratt står snett, Bromsljus, delvis ur funktion, Missljud framvagn ej lokaliserat, Strålkastarglas höger, slitet, Strålkastarglas vänster, slitet, Ena fjärrlåset ur funktion, Takantenn trasig
Antenn skadad, Spår efter tidigare dekor, Flertal stenskott och repor, Flertal lackskador, Flertal rostangrepp, Fåtal bucklor/dörruppslag
2 mm
3 mm
3 mm
4 mm
6 mm
5 mm
6 mm
3 mm
Seadmete paketid: Dragkrok
Eluppvärmd vindruta
Vindruta med (nästan) osynliga värmeslingor som snabbt avlägsnar is eller imma
Påbyggnadsutrustning
Verkstads inr.
7220489