BMW Z4
sDrive 23i Roadster
“BMW Z4 with a powerful engine with 204hp. Standard equipped Newly inspected and do not need to be inspected until September next year.”
Rost på bromsskivor fram som inte påverkar bromsverkan
Torkarblad utslitna fram
Vindruta sliten, Fåtal lackskador, Fåtal stenskott och repor, Fälgar på bilen kantstötta
Sliten inredning, Inredningsdetalj fram saknas.Insynsskydd medföljer ej
5 mm
3 mm
5 mm
3 mm
7219607