BMW 3-serien
325i Cabriolet, E93, Comfort Dynamic
Missljud från baklucka öppning/stängning, Skramlande ljud i förardörren vid stängning, Ljusreglage inskjutet i reglaget
Flertal lackskador och bucklor/dörruppslag, Bakljus, småsprickor, Skrapade fälgar till extradäck, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt några repor, fläckar och märken
4 mm
6 mm
4 mm
6 mm
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
Seadmete paketid: Comfort Dynamic
HiFi-Högtalarsystem
7217046