T5 2.0 TDI Pickup 4MOTION, Dubbelhytt
“A Volkswagen Transporter from 2012 with diesel-engine. Equipped with among other towbar and four-wheel drive.”
Servicelampa lyser, Vindrutespolare läckage, Missljud framvagn ej lokaliserat
Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Flertal karosskador
Invändigt flertal repor, fläckar och märken
7 mm
2 mm
5 mm
1 mm
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
Pakiety wyposażenia: Dubbelhytt
7210067