T5 2.0 TDI, Kylbil
“A Volkswagen Transporter from 2014 with automatic and diesel-engine. Well equipped with, among other things, fuel heater, rear camera and towbar.”
Vibrerar vid inbromsning, Rost på bromsskivor fram och bak som inte påverkar bromsverkan
Servicelampa lyser, Avgassystem skadat, Stolsvärme förarplats, ur funktion, Torkarblad utslitna fram, Ratt står snett, Ena skyltbelysningen ur funktion, Lås bak, går ej att använda med fysisk nyckel men fungerar med fjärrlås, Fläkt som ska sitta i lastutrymmet originalet i lastutrymmet är ur funktion, Varningslampa på displayen till kylaren blinkar, Visar fel temperatur på displayen då temperatur i skåpet var -8 och displayen visade -0,8c
Stenskott vindruta i synfält, Stenskott vindruta utanför synfält, Vindruta sliten, Missljud/kärvar vid öppning/stängning vänster framdörr, Skada baklucka, Fåtal rostangrepp, lackskador, stenskott och repor, Flertal bucklor/dörruppslag, Plastkåpa under bil skadadÖvre bromsljus skadad, luktar dåligt i lastutrymmet, Karosskada på extra ljus på stötfångare fram, Plastkåpa på taket skadad
Inredningsdetalj är trasig, Missljud från förarstolen samt så sitter den lite löst på vänstra sidan
6 mm
7 mm
6 mm
7 mm
Pakiety wyposażenia: Kylbil
7218766