Volkswagen Golf
VII 1.6 TDI BlueMotion 5dr
“A Volkswagen Golf from 2016 with automatic and diesel-engine. Equipped with among other rear camera and towbar. Newly inspected and do not need to be inspected until November next year.”
Läckage spridare
Nya skivor och belägg bak
Bilen drar snett
Flertal lackskador, stenskott och repor, Fåtal bucklor/dörruppslag, Plastkåpa under motor saknas, Plastdetalj fram saknas, Stötfångare fram, karosskada.Gummilist höger framdörr, bristfällig fastsättning, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt några repor, fläckar och märken, Inredningsdetalj bak, skadad
6 mm
3 mm
3 mm
6 mm
Infällbar dragkrok
7218826