Volvo V70
II 1.6D DRIVe, Momentum
Oljeläckage
Kylarvätska läckage, Bromsskivor bak är slitna behöver bytas
Glapp spindelled höger fram, Bränslevärmare med tidur, varningslampa lyser, Servicelampa lyser, Varnar för lampfel, Aktivt kurvljus varningslampa lyser, Positionsljus vänster fram ur funktion
Lackskada på stötfångare fram, Lackskada motorhuv, Stenskott vindruta utanför synfält, Lackskada tak, Lackskada vänster framskärm, Små sprickor i blinkersglas på vänster sida, Lackskada vänster insteg fram, Mindre buckla vänster bakskärm, Lackskada vänster bakskärm, Dörrhandtag vänster bak lackskada, Repa höger bakdörr, Mindre buckla höger bakdörr, Lackskada höger bakdörr, Repa höger framdörr, Repa och lackskada höger framskärm, Flertal lackskador, Bilen är delvis omlackerad, nyansskillnad syns, Fåtal stenskott, Flertal repor, Plastkåpa under motor saknas, Skrapade fälgar till extradäck, Fälgar på bilen kantstötta
Fåtal märken, repor och fläckar bagageutrymme, Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Klädsel smutsig, Klädsel ytligt slitage fram höger
8 mm
4 mm
8 mm
4 mm
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
Pakiety wyposażenia: Momentum
Kurvljus
Maximerar ljusstyrkan i kurvor och korsningar
Sätesvärme bak
Elektroniskt uppvärmt baksäte
Volvo On Call
Uppkopplade tjänster för att exempelvis kunna kontrollera din Volvo på distans med hjälp av en mobilapp
7220853