Seat Ibiza
1.2 TSI 5dr
“A Seat Ibiza from 2014 with petrol-engine. Standard equipped The car does not need to be inspected until June next year.”
Oljeläckage
Vibrationer i ratten
Fåtal stenskott, dörruppslag och repor, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer, Fåtal lackskador, Fälgar på bilen kantstötta, 1 st däck skadat
Invändigt några repor, fläckar och märken
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
7219162