Peugeot 308
SW PureTech 110hk, Active P-sensorer Dragkrok
“A Peugeot 308 from with petrol-engine. Equipped with among other towbar.”
Bromsskivor fram är slitna
Kamrem utförd vid (mil):: 8738,15848
Flertal stenskott, dörruppslag och lackskador/ytrost, Stenskott vindruta, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken, Ratten är sliten, Växelspaksknopp är sliten, Insynsskydd medföljer ej
6 mm
3 mm
4 mm
4 mm
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
16" Utan fälg
Pakiety wyposażenia: Active P-sensorer Dragkrok
7220342